/Files/images/foto/unnamed.png Сьогодні в усьому світі дедалі більше уваги приділяють питанням охорони та збереження навколишньогосередовища, формування екологічної компетенції молоді, що може бути досягнуто лише за умов безперервності екологічної освіти, міждисциплінарного підходу та активної взаємодії педагога і учня.

Для поглибленого вивчення й дослідження питань, що стосуються довкілля, необхідно орієнтуватися в екологічних датах та природоохоронних акціях. Саме в цьому контексті доцільно користуватися екологічним календарем актуальних екологічних подій і дат, пов’язаних із ними.

Метою гуртка є формування ключових компетентностей особистості засобами екологічної освіти та екосвідомості шляхом вивчення екологічного календаря.

Завдання навчальної програми полягають у формуванні таких компетентностей:

- пізнавальна: ознайомити з різними екологічними подіями, святами, пов’язанихзохороноютазбереженнямдовкілля.

- практична: виробити трудові уміння, навички обробки природних матеріалів та роботи з ними;

- творча: формувати творчу особистість, художньо-естетичний смак, пізнавальний інтерес, творчу уяву, фантазію, індивідуальний стиль роботи, задовольнити потреби особистості у творчій самореалізації;

- соціальна: розвинути стійкій інтерес до екології, формувати екологічну свідомість, виховувати шанобливе ставлення до навколишнього середовища.


Запрошуємо до занять дітей 7-10 років!


Місце проведення гуртка: Ліцей №12, керівник: Салагор Оксана Геннадіївна

Кiлькiсть переглядiв: 988

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.